Regulamin

 

WARUNKI ZAKUPU
1. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe złożenie zamówienia w butiku, podanie pełnego adresu, numeru telefonu, modelu i rozmiaru produktu.
2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w dni ustawowo wolne od pracy rozpatrywane są w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w który zamówienie zostało złożone.
3. W przypadku niedostępności towarów objętych zamówieniem, Klient będzie informowany o stanie zamówienia (realizacja częściowa, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie części lub całości zamówienia).
4. Wszystkie ceny podane w butiku zawierają podatek VAT.
5. Termin płatności to 7 dni.
6. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT proszę o wypełnienie właściwej rubryki, oraz dodatkowo o informację mailową.
7. SZYCIE NA MIARĘ. Istnieje możliwość zamówienia ubrania wg własnych, niestandardowych wymiarów. W przypadku zamawiania odzieży wg indywidualnych wymiarów (poza tabelą wymiarów zamieszczoną na stronie butiku), niezbędne jest podanie prawidłowych wymiarów. Zamówienie indywidualne to również zmiana koloru lub tkaniny. Termin realizacji tego typu zamówień będzie wydłużony, zwykle trwa 21-30 dni. Należy wybrać opcję 'szycie na zamówienie', i podać wszystkie niezbędne wymiary. Zamówienia takie są droższe od 60 do 200 zł, w zależności od modelu i wymiarów, oraz nie podlegają zwrotom ani wymianie. Nie szyjemy na odległość rozmiarów większych niż 44! Do takich rozmiarów konieczna jest przymiarka, a więc osobisty kontakt w atelier. Nie ponosimy odpowiedzialności za źle podaną miarę, szyjemy wg danych które otrzymujemy od Klientki, bardzo ważne jest zatem aby były one dokładne i zgodne z prawdą.

 

RABATY

Po trzecim zakupie produktów w stałej cenie każdy Klient otrzymuje 10% rabatu. Po dziesiątym zakupie produktów w stałej cenie rabat powiększa się do 15%. Rabaty obowiązują tylko przy zakupie produktów w stałej cenie, produkty z WYPRZEDAŻY są z rabatów wykluczone. Zakupy w dziale AKCESORIA nie przyczyniają się do zwiększania rabatów. Prosimy o przypominanie o zwiększeniu rabatów, rabaty są ustawiane ręcznie i przyznawanie ich może być przeoczone. Klienci posiadający rabat większy niż 10% - w przypadku braku zamówień przez okres 12 miesięcy rabat zmniejsza się do 10%.

 


CZAS I KOSZTY TRANSPORTU
1. Paczki staramy się wysyłać maksymalnie do 7 dni roboczych od otrzymania wpłaty (wykluczając zamówienia indywidualne). Jeśli jednak towar jest na stanie, z reguły jest wysyłany zaraz po dokonaniu wpłaty, bądź wyborze opcji za pobraniem. W okresach natężonej sprzedaży realizacja zamówień może się wydłużyć z powodu braków magazynowych i konieczności doszycia. O stanie zamówienia Klient jest informowany mailowo. Na miejscu mamy szwalnię, w momencie gdy brakuje zamówionego modelu- szwalnia na bieżąco go szyje, przez co czas realizacji może się wydłużyć do 7 dni. W przypadku zamówień bardzo pilnych- prosimy o wiadomość przy składaniu zamówienia.
2. W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może znacznie się opóźnić ( chwilowy brak tkaniny, problemy techniczne), w takim przypadku informujemy Klienta o zaistniałej sytuacji.
3. Paczki wysyłane są Pocztą Polską i firmą kurierską DPD.
4. Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy. Bardzo ważny jest numer telefonu, bez niego dostarczenie przesyłki jest utrudnione. Kurier zazwyczaj dzwoni do Klienta w przypadku gdy nie zastanie nikogo pod adresem dostawy. Prosimy o podawanie adresu miejsca pracy w przypadku przebywania pod nim w ciągu dnia, to usprawni dostarczenie paczki przez kuriera.
5. Nieodebranie przesyłki i zwrot paczki do nadawcy skutkuje obciążeniem Klienta kosztami ponownego jej wysłania lub rozwiązaniem umowy.
6.  Dostawa do Klienta jest nieodpłatna przy zakupach powyżej 200 zł.


WYMIANA
1. Klient ma prawo wymienić kupiony towar na inny rozmiar lub model. Chęć wymiany należy zgłosić do 7 dni (wysłać e-mail) od otrzymania przesyłki, natomiast ubranie należy odesłać do 14 dni od otrzymania paczki. Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia wymiany.
2. Procedura wymiany dotyczy tylko towaru lub towarów będących w nienaruszonym stanie (tzn. towar nie może nosić śladów eksploatacji, musi zawierać wszystkie elementy, z którymi został dostarczony). Prosimy również o szacunek dla opakowania, pudełko firmowe należy zapakować tak, aby nie uległo zniszczeniu.

3. Należy do paczki dołączyć wypełniony FORMULARZ WYMIANY, znajdujący się w dziale "reklamacja, wymiana, zwrot"- strona główna butiku, pod paskiem na dole. Formularz jest bardzo ważny i niezbędny do zaksięgowania zwrotu, bez niego paczka nie zostanie zidentyfikowana, co skomplikuje i opóźni wymianę.

4. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia wymiany.
Wszystkie wymiany staramy się załatwić jak najszybciej.
5. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 


REKLAMACJA

1. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu braku towaru i możliwości uszycia), butik zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

2. Podstawą do reklamacji jest oryginał paragonu fiskalnego bądź dowód wpłaty, np kopia przelewu dołączane do każdego zamówienia. Prosimy o dokładne sprawdzenie przed wysyłką, czy paragon/dowód zakupu został dołączony do zwrotu.
3. Koszty przesyłki są zwracane wedle cennika poczty.
4. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji towaru.
5. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.


ZWROT
1. Zgodnie z ustawą z 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 27.1 z dnia 31 marzec 2000 r.) Klient ma prawo zwrócić kupiony towar będący w nienaruszonym stanie w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.
2. Zgłoszenie chęci zwrotu oraz odesłanie towaru musi nastąpić do 14 dni od otrzymania przesyłki. Przekroczenie terminu będzie podstawą nieuwzględnienia odstąpienia od umowy.
3. Odzież do zwrotu musi być pełnowartościowa, nie uszkodzona, nie noszona, z metką, starannie złożona i zapakowana. Pudełko firmowe powinno być czyste i niepogniecione. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.

4. Konieczne jest dołączenie do paczki wypełnionego FORMULARZA ZWROTU, należy wypełnić zwrot elektronicznie pod adresem: http://butik.kasiazapala.com/pl/historia-i-szczegoly-zamowien. Formularz jest bardzo ważny, bez niego paczka nie zostanie zidentyfikowana, co skomplikuje i opóźni zwrot.
5. Butik gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.

6. Do paczek nie załączamy paragonów.

7. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.
8. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
9. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem lub wysłanych bez uprzedniej konsultacji.
10. Zwrotom nie podlegają:

  • zamówienia indywidualne- odzież szyta pod wymiary Klientki, niezgodne z tabelą wymiarów podaną w butiku.
  • zamówienia indywidualne- odzież projektowana i odszywana na zamówienie, wg ustaleń z Klientem, odzież uszyta w innym kolorze niż standardowo, na zamówienie Klienta.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.